Už užsisakytas prekes Pirkėjas gali atsiskaityti vienu iš šių būdų:

  • Bankiniu pavedimu;
  • Elektronine bankininkyste;
  • Klix Pay by card/ Klix mokėjimai.

BANKO PAVEDIMU

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ

Internetinėje parduotuvėje Epaka.lt užsakymo patvirtinimo metu pasirinkite apmokėjimą per PaySera.lt .Tuomet iš sąrašo galėsite pasirinkti apmokėjimą iš visų populiariausių elektroninės bankininkystės sistemų: SEB, Swedbank, DNB, Nordea, Šiaulių bankas, Danske Bank, Citadelė, Medicinos bankas, Paysera.

Epaka.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Epaka.lt.

KLIX

Džiaugiamės, kad jau ir pas mus el.parduotuvėje galite atsiskaityti su KLIX! Tai didžiausių Baltijos šalių bankų atsiskaitymo sprendimų Klix – dar saugesnį ir patogesnį mūsų klientams! Tai Citadele sukurtas mokėjimų būdas, kuriuo užtikrinamas Jūsų duomenų ir pinigų saugumas. Klix siūlo galimybę mokėti kortele arba tiesiogiai iš banko sąskaitos. Tai saugesnė funkcija, neperduodanti mokėtojo duomenų prekybininkui.

Kartu su Klix atsiskaitymo būdu – galite tapti Klix vartotoju, atlikdami mokėjimą mūsų parduotuvėje, tiesiog pažymėkite langelį, kad išsaugotumėte kortelės duomenis, ir viskas! Vėliau, dar patogesniam naudojimui, rekomenduojame atsisiųsti ir Klix programėlę.

Klix yra saugus sprendimas, kurio pagalba Jums nereikia dalytis savo duomenimis įvairiose internetinėse parduotuvėse, visi Jūsų duomenys saugomi tik Klix App programėlėje. Taigi, vieną kartą užsiregistravus ir atsiskaitant kortele bet kurioje parduotuvėje, kurioje matote Klix, duomenų pildyti nereikės, užteks paspausti mygtuką „Mokėti su Klix“ ir užuot rašę kortelės duomenis, patvirtinsite mokėjimą savo telefono numeriu. Klix – visų mokėjimų internete ateitis, tad džiaugiamės galėdami pateikti tokius sprendimus savo elektroninės parduotuvės klientams.

Plačiau:

Klix Pay by card yra galimybė mokėti VISA ir Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdamas mokėjimą pirkėjas mokėjimo formoje gali sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti Klix programėlėje. Jei sutiksite išsaugoti savo kortelės duomenis, kitą kartą bet kurioje svetainėje su Klix galėsite atsiskaityti greičiau, nes jūsų kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. Klix kortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.

Klix mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Norėdami atlikti mokėjimą, pasirinkite savo banką, prisijunkite ir patvirtinkite mokėjimą. Klix yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).

Kad būtų patogiau naudotis Klix, rekomenduojame atsisiųsti Klix programėlę iš play.store arba app store ir užbaigti registracijos procesą. Mokėkite keliais paspaudimais – greitai ir patogiai arba nuskaitykite kodą, kad atsiųstumėte programėlę:

Plaučiau apie Klix programėlę rasite čia: https://klix.app/lt/pirkejams/.

Informacija apie „Klix“ vykdomą asmens duomenų tvarkymą pateikiama adresu https://klix.app/lt/teisine-informacija/.